Розетка з таймером призначена для увімкнення/вимкнення електричних приладів у запрограмований проміжок часу. Отже, можна ввімкнути/вимкнути освітлення в приміщенні або підсвітку окремих об'єктів, увімкнути поливання газону та ін.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість в пакованні | 48 шт./ящ. |
| Навантаження | 16A max/3600W |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 75х76х78 мм |
| Резерв батареї | 1.2V 100 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип таймера | тижневий |
| Точність/Дискретність | 1 минута |
| Керування | електронне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴


