Світлодіодна люстра з пультом Ardero AL6174ARD PROTEA 134 Вт 3000-6500 К IP20
Світильники є сучасною, економічною й екологічно чистою альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності вони можуть використовуватися як у житлових, так і в офісних приміщеннях, а також у комерційних інтер'єрах.
Особливості світлодіодної люстри Ardero AL6174ARD PROTEA
Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дає змогу прикрасити інтер'єр будинків і квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлений із якісного металу, розсіювач — з міцного акрилу.
Керування світлом. Світильники обладнані функцією керування режимами світіння
Якісне світло. Коефіцієнт передавання кольору Ra⩾80 дає змогу бачити природний колір освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність світіння світильника без темних зон.
Економність. Сучасний світлодіодний світильник дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайних люстр.
Функція пам'яті. Останні настроювання яскравості та колірної температури використовуються під час увімкнення світильника.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дистанційний пульт | Да |
| Кількість в пакованні | 5 |
| Колекція | PROTEA |
| Комплектація | дистанційний пульт |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Потужність, Вт | 134 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 820*700*180 мм |
| Розмір основи | 300 мм |
| Світловий потік, лм | 8300 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | стельова люстра |
| Форма світильника | коло |
| Функція димування | Да |
| Колір світіння | регульований |
| Колірна температура | 3000-6500K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
- Ціна: 4 416 ₴


