Світлодіодна панель серії PRO
Світлодіодні панелі AL2130ARD — це ефективна альтернатива вбудованим або накладним люмінесцентним світильникам типу 4хТ8. Сучасний дизайн робить його органічною частиною сучасних інтер'єрів. Модель призначена для основного освітлення торгових центрів, офісних приміщень і комерційних об'єктів, сходів, коридорів і спортивних залів.
Переваги та особливості світлодіодного вбудованого світильника Ardero AL2130ARD PRO 40 Вт 5000 K білого кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон напруги | 180-270 В |
| Драйвер | у комплекті |
| Кількість в пакованні | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 40 |
| Розмір | 595x595x20 мм |
| Світловий потік, лм | 4000 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193 ₴


