Переваги та особливості стрічки Ardero LS807ARD 24 В 14.4 Вт/м IP65 5500 K (80283):
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 5м |
| Кількість світлодіодів | 60 |
| Кратність різання | 50 мм |
| Потужність, Вт | 14,4 |
| Напруга, В | 24 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світлодіодів | 5050SMD |
| Колірна температура | 5500K |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,23 ₴

