Світлодіодні світильники РКХ Ledcoin AL3010
Серія світильників у новому витонченому дизайні
Світильники для сфери РКХ і побутового використання, освітлення парадних і сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ШКХ тощо.
Особливості світильника Ledcoin AL3010-R 36 Вт 6500 К
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруги | 165-265 В |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 36 |
| Розмір | 240*35 мм |
| Світловий потік, лм | 3240 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | коло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


