Світлодіодні лінійні світильники Ardero AL5020ARD
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгових майданчиків, коридорів, сходових прольотів, складських і виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світлодіодного лінійного світильника Ardero AL5020ARD 52 Вт 6500 К призму:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 175-265 В |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | призматичний полістирол |
| Потужність, Вт | 52 |
| Застосування | офіс |
| Розмір | 1200*60*23 мм |
| Світловий потік, лм | 4680 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | лінійний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


