Світлодіодні консольні світильники Ardero SP3043
Світильники з унікальним дизайном і високим показником енергоефективності
Консольні світильники — це сучасне та надійне рішення для зовнішнього освітлення.
Переваги та особливості світлодіодного консольного світильника Ardero SP3043 100 Вт чорний:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон напруги | 165-265 В |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність, Вт | 100 |
| Розмір | 552*76*83,5 мм |
| Світловий потік, лм | 11500 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вуличний |
| Колір | Чорний |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴


