Світлодіодні лампи Ledcoin LB-654
Розширення серії високопотужних світлодіодних ламп
Світлодіодні лампи поєднують у собі високу якість, ефективність і довговічність. Кожна лампа цієї серії обладнана потужними світлодіодами, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення приміщення.
Лампи ідеально підходять для використання в домашніх, комерційних і промислових приміщеннях. Вони енергоефективні, що дає змогу знизити споживання електроенергії та знизити витрати на оплату рахунків за електроенергію. Завдяки своїм перевагам лампи є надійним і ефективним рішенням для будь-яких освітлювальних потреб.
Переваги світлодіодної лампи Ledcoin LB-654 50 Вт 6400 K
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | світлодіодна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруги | 175-265 В |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір | ø138*189 мм |
| Світловий потік, лм | 4000 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Формфактор | Hi-Power |
| Функція димування | Немає |
| Колір колби | матовий |
| Колірна температура | 6400K |
| Цоколь | E27-E40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


