Світлодіодні прожектори Ledcoin LL-50XX
Серія світлодіодних прожекторів Ledcoin LL-50XX створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських і виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і стоянок.
Особливості та переваги світлодіодного прожектора Ledcoin LL-5020 20 Вт 6500 K чорного кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруги | 220-240 В |
| Кількість в пакованні | 60 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір | 95*80*25 мм |
| Світловий потік, лм | 1600 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Функція димування | Немає |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


