Комплектуючі для низьковольтних трекових систем
Особливості трансформатора Ardero LB48 для трекових світильників вбудованого 200 Вт 48 В білого кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 200 |
| Розмір | 300х45х20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | трансформатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴
