Світлодіодні архітектурні світильники Ardero DH1010ARD
Серія вбудованих світильників для архітектурного підсвічування
Переваги та особливості архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH1010ARD 3 Вт 3000 K білого кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 90-265В |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір | 85*85*49 мм |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


