Світлодіодна лампа Feron LB-716 6 Вт димована
Розширення лінійки ламп типу MR16 серії Standart
Переваги та особливості світлодіодної лампи LB-716 6 Вт GU10 4000K:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | світлодіодна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруги | 220-240 В |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір | ø50x57 мм |
| Світловий потік, лм | 500 |
| Сумісність із димерами | Да |
| Тип лампи | MR16 |
| Кут розсіювання | 110° |
| Функція димування | Да |
| Колірна температура | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴
