Світлодіодний світильник лінійний Ardero AL5020ARD 100 W 6500 K призма
Світильники призначені для освітлення адміністративних приміщень, торгових майданчиків, коридорів, сходових прольотів, складських і виробничих приміщень на чистих виробництвах.
Особливості та переваги світильників Ardero AL5020ARD
Економія електроенергії до 50%, порівнюючи з люмінесцентними світильниками, і 90% проти лампів розжарювання
Якісна електроніка, обладнана високоякісним вбудованим драйвером, забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 175-265 В
Максимальна потужність — 100 Вт — найвища, реалізована в корпусі довжиною 1,2 м, водночас із високою енергоефективністю.
Яскраве освітлення завдяки якісному розсіювачу забезпечується рівномірністю освітлення, широким кутом розсіювання світла та високою світлопропускною здатністю. Світильник із призматичним розсіювачем забезпечує максимальну яскравість, а матовий розсіювач робить світло м'якшим.
Комфортне світло миттєве увімкнення й брак мерехтіння робить використання світильника безпечним для очей
Ресурс роботи: 25 000 годин
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 175-265 В |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал розсіювача | пластик РС |
| Потужність, Вт | 100 |
| Застосування | офіс |
| Розмір | 1200*100*23 мм |
| Світловий потік, лм | 9500 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | лінійний |
| Колір світіння | Холодний |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
- Ціна: 420 ₴
