Портативна колонка HOCO BS64 Rocker BT speaker Blue — унікальний пристрій, що поєднує якісне звучання з атмосферним магнітним світильником. Модель виділяється своєю оригінальною реалізацією й насиченим, деталізованим звуком, який забезпечується динаміком діаметром 45 мм із потужністю 5 Вт. Надійно зібраний корпус аксесуара виготовлений у формі циліндра, виготовлений із міцного пластику, його прозора зовнішня оболонка захищає внутрішній освітлювальний елемент і дає можливість враховувати всі 360°. Динамік розміщений у посиленому торці колонки, біля основи розміщені кнопки керування.Колонка HOCO BS64 Rocker обладнана модулем Bluetooth 5.4, мікрофоном і FM-приймачем. Вбудований акумулятор ємністю 1200 mAh дає змогу йому працювати впродовж 3 годин. Яскрава LED-підсвітка може працювати в 3 різних режимах яскравості. Пристрій комплектується кабелем для підзаряджання та інструкцією.Портативна акустика HOCO BS64 Rocker підтримує бездротове з'єднання Bluetooth 5.4 в радіусі десяти метрів. Також є режими відтворення аудіо з карти пам'яті TF. Не забуваємо й про функцію FM-радіо, яку можна скористатися, якщо є достатня потужність радіосигналу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.4; FM; TF; TWS |
| Вага | 375 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель колонки | BS64 Rocker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 85×85×190 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 2 – 3 рік |
| Час роботи від акумулятора | 3 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637,63 ₴





