Портативна Bluetooth-колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green — це повноцінна акустична система, яка здивує найвимогливішого меломану.Не оглядаючись на свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворюватиме якісно та чисто вашу улюблену музику, тому що ця модель вирізняється потужними динаміками 5 W.Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS-пластику в поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих і низьких температур, тому незалежно від якого сезону за вікном — беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтеся музикою, хай де ви будете. З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, за дотримання дистанції не більш ніж 10 метрів. Також колонка може відтворювати музику з вашого ґаджета за допомогою кабелю AUX. Ємність акумулятора колонки становить 1200 mAh, цього вистачає для 4 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 380 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Dark-Green |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,82 ₴

