Портативна колонка HOCO HC12 Sports BT speaker Blue — зручна та гучна колонка з чистим об'ємним звучанням для повсякденного використання, забезпечить вас улюбленою музикою, хоч куди б ви пішли. 2 динаміки діаметром 52 мм і сумарною потужністю 10 Вт відтворюють гучний і якісний звук.Просте з'єднання й бездротове відтворення музики через Bluetooth 5.0, з робочою дистанцією до 10 метрів. Час заряджання до 2 годин, час відтворення музики до 2 годин. Підтримка FM, TF-карти, U-диска, AUX та інших режимів.
Зручне розташування кнопок керування функціоналом особливо потішить під час використання!Особливості: – велика батарея ємністю 1200 мА·год підтримує 2 години прослуховування музики та 60 днів у режимі очікування.
− Оновлення Bluetooth V5.0 робить музику чіткішою та точнішою.
− Потужний вихід 10 Вт зі стереофонічним стереозвуком 360° TWS для забезпечення дійсно природного звуку.
− Легка вага всього 0,6 кг підходить для подорожей та активного відпочинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; FM; AUX; microSD |
| Вага | 620 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | HC12 |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 223×105×96 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820,26 ₴


