Бездротові навушники HOCO W55 Pleasing надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей і повсякденного використання. Навушники зручні та легкі, що робить їх оптимальним варіантом для багатогодинного використання, не створюючи надмірного навантаження на вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає сповзанню навушників.ОСОБЛИНОСТІ БЕЗДРОТНИХ НАУШНИКІВ HOCO W55 PLEASING:• Завдяки підтримці Bluetooth 5.4 навушники миттєво з'єднуються із широким спектром пристроїв і забезпечують безпрецедентна якість зв'язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси та кришталево чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
• Сучасний і зручний дизайн, що ідеально підходить для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Працюють до 90 годин у режимі прослуховування музики або спілкування й до 200 годин — у режимі очікування.
• Ємність акумулятора: 800 mAh.
• М'які та легкі поворотні амбушури.
• Зручне керування: підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, приймання та завершення дзвінків, звукових підказок китайською та англійською мовами.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час викликів у режимі hands-free, що робить навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Навушники HOCO W55 Pleasing пропонують гнучкість у використанні завдяки підтримці декількох режимів під'єднання (Bluetooth, TF, AUX). Ви можете використовувати бездротове з'єднання через Bluetooth для максимальної свободи рухів, під'єднатися через кабель AUX до пристроїв без Bluetooth або відтворювати музику безпосередньо з TF-карти. Це робить навушники універсальним рішенням для різних ситуацій і пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Вага | 198 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель навушників | W55 Pleasing |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами, слот для TF-карти |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 195×185×84 мм |
| Тип роз'єму | Bluetooth/AUX 3.5 мм |
| Колір | Deep-Space-Gray |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 90 року |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612,87 ₴



