
Мережевий зарядний пристрій HOCO C106A Leisure single port charger set(iP) 10.5W White
90,21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474783899
+380 (63) 388-52-38
HOCO C106A Single port charger set (iP) White — класичний мережевий зарядний пристрій з одним вихідним портом і кабелем з Lightning-роз'ємом.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C106A Leisure має стабільні показники потужності, що забезпечує досить швидке заряджання пристрою та мінімізує можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований у гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний із будь-яким кабелем і дає змогу заряджати будь-який мобільний пристрій за умови використання відповідного кабелю.Особливості:-- комплект постачається з кабелем Lightning-роз'ємом, який підійде для заряджання iPhone та iPad;
− вихідна напруга/сила струму: 5 V / 2.1 A Макс;
− матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC;
− кілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги;
− підійде для заряджання пристроїв з Type-C і Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів;
− чудово впорається з заряджанням смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинник, електронні читалки тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C106A Leisure |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90,21 ₴







