HOCO N56 Fundador four-port PD30W (2C2A) charger (EU) — компактний і потужний зарядний пристрій. Модель має потужність 30 W, що дає змогу швидко відновити енергію смартфона, планшета, навушників та інших ґаджетів.Модель має чотири роз'єми: два Type-C і два Type-A. Ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно. Підтримка швидкого заряджання PD30W дає змогу в кілька разів швидше заряджати ґаджети.Розумний чип забезпечує швидке й безпечне заряджання, захищаючи смартфон від короткого замикання. Корпус зарядного пристрою виготовлений із вогнетривкого полікарбонату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | N56 Fundador four-port |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448,38 ₴




