Бездротові навушники HOCO EW52 Lilly дарують незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без дротів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) і для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.Особливості бездротових навушників HOCO EW52 Lilly:1. Завдяки підтримці Bluetooth 5.3 навушники миттєво з'єднуються із широким спектром пристроїв і забезпечують безпрецедентну якість зв'язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси та кришталево чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний і зручний дизайн, що ідеально підходить для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дає змогу перемикатися між треками, регулювати гучність і приймати виклики без потреби витягувати пристрій.
5. Працюють до 4 годин у режимі прослуховування або спілкування.
6. Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, а й має елегантний дизайн з LED-індикатором, що показує рівень заряду.
7. Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вага | 43.5 г |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | EW52 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 60 × 50 × 28 мм |
| Колір | Black |
| Час заряджання | Зарядний кейс: 1.5 рік. Навушники: 1 рік |
| Час роботи, год | Час розмови: 4 години Час очікування: 200 годин |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,72 ₴




