Селфі-монопод HOCO K27 Magic portable mini live broadcast stand Black — це поєднання надійності та зручності у використанні під час створення контенту. Виготовлений із міцних матеріалів — алюмінієвого сплаву та високоякісного пластику, він слугуватиме вам довгі роки.РЕГУЛЬОВАНА ДЛИНАБлагодаря телескопічній системі, довжина монопода регулюється від 11 до 39 см, що дає змогу налаштувати оптимальну висоту для будь-якої ситуації.ЛЕГКІСТЬ І КОМПАКТНІСТЬБлагодаря невеликій вазі та компактному дизайну, цей штатив можна легко взяти із собою навіть у найменшу сумку або кишеньку.УСТІЙКІСТЬ НА РІВНИХ ПОВЕРХНСТЯХВисувні ніжки дають змогу надійно встановити штатив на будь-якій горизонтальній рівній поверхні, забезпечуючи стабільність під час знімання. УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ Благодаря можливості трансформації цей аксесуар можна використовувати як штатива-треноги, а також у режимі селфі-палиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 55 mAh |
| Вага | 141 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Комплект постачання | Селфі-монопод; кнопка Bluetooth; кабель для заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | K27 |
| Модулююче світло | Відсутнє |
| Особливості | Максимальна висота — 39 см, горизонтальна й вертикальна зйомка |
| Розміри | 55 × 31 × 115 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з діагоналлю 4.5 – 7 дюймів |
| Тип | Моноподи для селфі |
| Тип кріплення | Затискач, холодний черевик |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489,50 ₴





