HOCO CS25A Rico PD20W+QC3.0 Charger Set (C to C) Black — мережевий зарядний пристрій, що має два виходи (USB-A і Type-C), підтримує стандарт швидкого заряджання PD20W+QC3.0 і має Type-C to Type-C кабель у комплекті.СУЗ HOCO PDW+QC3 charger set (C to C) Black видає 20 Вт потужності через Type-C вихід і 18 Вт через USB. Вбудований смарт-чип автоматично підбере необхідну потужність для під'єднаного ґаджета, що робить заряджання безпечним для всіх сумісних пристроїв.HOCO CS25A Rico PD20W+QC3.0 charger set (C to C) Black виготовлений із вогнестійкого пластику та має надійне збирання. Тому ви зможете довгий час користуватися зарядкою без зайвих турбот. А наявність двох виходів дає змогу заряджати одночасно та швидко 2 ґаджети.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | CS25A |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,90 ₴








