Hoco DV15 — це компактний відеореєстратор, обладнаний двома камерами, тому ви можете записувати відео на дорозі, а також відбувається безпосередньо в салоні автомобіля.Практично всю площу передньої частини корпусу займає дводюймовий дисплей. Знизу корпусу розташовані кнопки керування, збоку мікрофон і слот для карти пам'яті. Переглядати відео безпосередньо з відеореєстратора також зручно, запис відбувається зі звуком завдяки вбудованому мікрофону. Записування відео та фото здійснюється на карту пам'яті Micro-SD (до 128 GB).Відеореєстратор Hoco DV15 під'єднується для живлення в прикурювачі спеціальним кабелем, який уже в комплекті. Один час для коротких записів реєстратор може працювати й на вбудованій батареї місткістю 150 mAh. Записування відео на карту пам'яті циклічне, тобто якщо пам'ять карти буде заповнена, раніше записане відео буде видалятися автоматично.HOCO DV15 — це компактний відеореєстратор із двома камерами, ширококутним об'єктивом і екраном 2 дюйми. Він забезпечує запис у високій роздільній здатності та допомагає контролювати ситуацію на дорозі та в автомобілі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 150 mAh |
| Вага | 65 г |
| Дисплей | 2" |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 140° |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | DV15 |
| Особливості | 2 камери запису |
| Підтримка карти пам'яті | До 128GB |
| Роздільна здатність відео | HD (1080 × 720) |
| Розміри | 98 × 46 × 42 мм |
| Тип живлення | Від автомобільного прикурювача |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292,51 ₴








