Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger U+C 20 W EU White — це компактний, зручний, елегантний, інноваційний і стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів. Цей зарядний пристрій має 1 USB (USB QC3.0) потужністю 3 A і 1 Type-C (USB Type-C PD3.0) потужністю 3A, обидва порти підтримують технологію швидкого заряджання та допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність заряджання досягає 20 Вт. Цей зарядний пристрій підтримує сучасні стандарти швидкого заряджання — Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 (Apple), Apple 2.4, BC1.2 та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду аксесуарів прискорюється в кілька раз. Зарядка Baseus Compact Quick Charger U+C 20W White має продуману конструкцію, яка дає змогу одночасно приєднувати два пристрої для заряджання без жодних труднощів.Зарядний пристрій має стильний і ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.Для безпеки ґаджетів пристрій вбудований 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження за силою струму, перезаряджання, перегрівання, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань.Під'єднання до центральної мережі відбувається за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.Блок Baseus Compact Quick Charger U+C 20W EU White має інтелектуальну систему керування, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного. Пристрій отримуватиме рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили якнайшвидше без ризику пошкодження батареї.Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger U+C 20W EU White — стане чудовим рішенням для заряджання пристроїв, а невелика вага 53 грами дає змогу брати Baseus Compact Quick Charger із собою куди завгодно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Compact Quick Charger |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,25 ₴






