Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C, має функцію швидкого заряджання, має невеликі розміри та неймовірно легко. Це МЗП чудово впорається з заряджанням смартфонів, планшетів, смарт-годинників та інших девайсів. Потрібно зарядити iPhone, iPad або пристрій на базі Android? Не проблема, Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU зробить це досить швидко.ОСОБЛИНОСТІ:− максимальна потужність: 20 Вт.
− обладнаний роз'ємом Type-C.
− підтримує швидке заряджання — технологія Quick Charger 3.0. дає змогу зарядити iPhone 12 до 50% за 30 хвилин, до 100% — менш ніж двох годин.
− підходить для заряджання широкого кола пристроїв.
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
має 6 рівнів захисту. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання.Благодаруючи своїм характеристикам і низькою ціною мережевий зарядний пристрій для Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU можна сміливо рекомендувати до використання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45,2 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Palm Fast Charger |
| Колір | Cluster Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275,48 ₴









