Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN2 Lite Quick Charger C+U 65W EU — це потужний, швидкий, компактний, зручний, елегантний, інноваційний і стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів.Зарядний пристрій належить до нового покоління зарядних пристроїв GaN2, у яких замість кремнієвих транзисторів використовують нітрид галію. Завдяки цьому заряджання менше нагрівається, споживає менше енергії та заряджає ґаджети швидше, ніж звичайні адаптери живлення. Крім того, для виготовлення заряджання з технологією GaN2 не потрібна така сама кількість компонентів, як для кремнієвих зарядних пристроїв, тому вона має компактніші розміри — на 30% менше старих заряджань потужністю 65W.Благодарів, що підтримується стандартам швидкого заряджання процес відновлення заряду ґаджетів прискорюється в кілька разів. За допомогою технології Power Delivery 3.0 18W, iPhone X поповнює заряд на 50 відсотків лише за пів години, повне заряджання iPhone XR приблизно за 1.5 години та приблизно 2 години знадобиться для повного заряджання iPad Air. Також за допомогою цього зарядного пристрою з функцією швидкого заряджання можна заряджати ноутбук Apple MacBook та інші пристрої, які підтримують потужність 65 Вт — наприклад, приблизно 1.5 години знадобиться для заряджання ноутбука Apple MacBook Air. зарядний пристрій Baseus GaN2 Lite Quick Charger C+U 65W EU має продуману конструкцію, яка дає змогу одночасно приєднувати два пристрої для заряджання без жодних труднощів. Водночас технологія інтелектуального контролю визначає та подає оптимальну напругу для кожного девайса, тоді як спеціальний чип захищає від навантаження, короткого замикання або перегрівання.Аксесуар має стильний і ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 167 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | GaN2 Lite Quick Charger |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111,21 ₴








