Baseus Magic Series PPS 45 W Black — це автомобільний пристрій для заряджання ґаджетів із технологією Quick Charge 3.0 USB. Пристрій має 2 стандартні USB-входи. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із міцного пластику, стійкого до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Приємна підсвітка світлодіодного цифрового індикатора вкаже статус заряджання та допоможе швидко знайти USB-порти.Для безпеки ґаджетів у пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегрівання, перевантаження та перезаряджання.Особливості:
− Матеріал: вогнестійкий ABS-пластик;
− Потужність: 5В/6A Max;
− Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge 3.0;
− Підходить для бездротового заряджання: стандарту Qi;
− Кількість USB-портів: 2;
— Світлодіодний цифровий індикатор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 45 |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Magic Series PPS |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492,15 ₴



