Baseus Compact Charger 3U 17W — універсальний мережевий зарядний пристрій із трьома вихідними USB-портами, який допоможе вам зарядити відразу три ґаджети від однієї розетки. Виготовлений він у міцному корпусі з полікарбонату й може використовуватися в багатьох країнах світу, якщо напруга місцевої мережі потрапляє в діапазон від 100 до 240 В. Таке компактне та вишукане ідеальне зарядне рішення для тих, кому часто доводиться Одномоментно заряджати телефон, розумний годинник і бездротові навушники.Легке та компактнеBaseus Compact Charger 3U 17 W виглядає фактично так само, як зарядні, які кладуть у коробку до телефона. Розміри його становлять 63.9×40×28 мм, а вага всього 58.5 г. Тільки в ньому не один вихідний USB роз'єм, а аж три.Прості у використанніДля почала заряджання адаптер вставляється в розетку, а потім у вихідні роз'єми під'єднуються зарядні кабелі від телефона. Завдяки широкому діапазону вхідної напруги його можна використовувати в багатьох країнах світу, у деяких із них вам буде потрібно перехідник.Контроль заряджання Вбудований інтелектуальний чип автоматично розпізнає пристрій і дізнається оптимальні вихідні параметри для кожного з них, забезпечуючи ефективне заряджання.НадійнеBaseus Compact Charger 3U 17 W обладнаний багаторівневою системою захисту, що спрацьовує під час стрибків напруги, короткого замикання та перевантажень, що робить використання цього зарядного абсолютно безпечним і забезпечує високу стабільність роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 17 W |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Compact Charger |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325,01 ₴






