Мережевий зарядний пристрій для Baseus Compact Charger 2U 10.5 W EU Black допоможе швидко й безпечно зарядити різні ґаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори тощо. Також є захист від перегрівання, стрибків електрики та інших змін, які можуть мимовільно відбуватися під час експлуатації пристрою.Зарядне має два роз'єми USB із силою струму 2.1 А, що забезпечить швидке заряджання декількох ґаджетів одночасно. Убудова вирізняється досить компактними розмірами (6 см), що дає змогу не тільки заощаджувати місце на робочому столі, але й брати його із собою в поїздки. Можна також легко переносити пристрій із собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість будь-якої миті зарядити свій ґаджет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Compact Charger 2U |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219,77 ₴





