Зарядний пристрій UGREEN CD275 65 W 2C1A Fast Charger (White) EU обладнаний двома портами живлення USB-C і портом швидкого заряджання USB A. Він підтримує більшість протоколів заряджання: PD 3.0, QC 3.0/2, FCP, AFC, тому ви можете швидко заряджати два протоколи пристрої, наприклад, мобільний телефон і планшет, одночасно.МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ 65 WПід'єднайте один пристрій із максимальною зарядкою 65 W, яка може забезпечити живлення MacBook Air 2022 M2 на повній швидкості від 0% до 51% за 30 хвилин. А коли ви під'єднуєте три пристрої, потужність ефективно розподілятиметься між портами, щоб забезпечити оптимальний заряд.ВМИКЛЮЧІ 3 СТРІЙСТІВ ОДНОЄМІННОБлок зарядного пристрою UGREEN CD275 з 2 портами USB-C і 1 портом USB-A, тому він підтримує одночасне живлення 3 пристроїв, і ви можете одночасно заряджати свій ноутбук, планшет і годинник.КОМПАКТНИЙ І ПОРТАТИВНИЙЦептер живлення UGREEN CD275 має компактні розміри (2.01 x 1.26 x 2.42 дюйма) і складану вилку, що робить його менше, ніж звичайні зарядні пристрої, і його легко носити із собою.ПОВНА БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ Зарядний пристрій UGREEN CD275 обладнаний датчиком динамічної температури для повного захисту. Він може контролювати температуру й автоматично регулювати потужність, яку можна безпечно заряджати вночі, щоб захистити та продовжити працездатність пристрою.ШИРОКА СУМІСНІСТЬ Це настінний зарядний пристрій USB C сумісно з MacBook Pro, Macbook Air, iPad Pro, iPad Air, iPhone 14/13/12/11/X/XS/XS MAX/8, Galaxy S23/S22/S21/S20/S20+/S10. /S10+ Series, Switch, Steam Deck, Pixel і багатьма іншими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | CD275 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 223,97 ₴




