UGREEN CD122 QC3.0 USB Fast Charger EU (Black) (UGR-70273) — зарядний пристрій із функцією швидкого заряджання Quick Charge 3.0.QUALCOMM QUICK CHARGE USB 3.0Нова, найшвидша й найефективніша технологія заряджання USB дає змогу заряджати сумісні пристрої від 0% до 80% за 35 хвилин, що вчетверо швидше за стандартні зарядні пристрої.УНІВЕРСАЛЬНА СУМІСНІСТЬ Обертна сумісність з усіма версіями технології Qualcomm Quick Charge (1.0, 2.0 і 3.0)
Також заряджає всі телефони та планшети без Quick Charge 3.0 з нормальною швидкістю до 5 В/3 А. ЗАВАНТАЖЕННЯ ШВИДКЕ, БЕЗПЕКИСНІСНІТЬ пристрою від надмірного струму, перегрівання та перезаряджання; уникати будь-яких проблем із безпекою.ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ЗАРЯДКАДКОВІ чипи зі швидкою ідентифікацією заряду та контролю потужності цей інноваційний дизайн інтелектуально контролює швидкість заряджання та підбирає правильну швидкість для вашого смартфона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | CD122 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,06 ₴







