Автомобільний насос UGREEN CD259 — незамінний інструмент кожного водія, що забезпечує швидке й ефективне накачування шин автомобіля, мотоцикла та велосипеда. Завдяки розширеним функціям і простоті використання він є ідеальним рішенням як в екстрених ситуаціях, так і для регулярного підтримання оптимального тиску в шинах. Крім того, він чудово надуває м'ячі, що полегшується наявністю в комплекті змінних насадок. ШВИДКЕ РОБОТА І АВТОМАТИЧНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯПередова технологія дає змогу перекачувати повітря зі швидкістю 15 л/хв, досягаючи максимального тиску 150 PSI. Пристрій здатний накачати стандартну автомобільну шину з 2,0 барів до 2,5 бара приблизно за 2 хвилини. Функція автоматичного вимкнення у разі досягнення заданого тиску запобігає переповненню шини та гарантує безпеку в будь-яких ситуаціях.БЕСПРОВОТНА ЗВ'ЯЗОК І ЗРУЧНІСТЬ ПЕРЕНОСКІНасос UGREEN CD259 має бездротову та компактну конструкцію, що дає змогу легко переносити та використовувати його де завгодно. Він легкий, ергономічний і ідеально підходить для подорожей, подорожей або прогулянок на велосипеді.ЦИФРОВИЙ LCD-ДИСПЛЕЙ і СВЕТОДИОДНА ПІДСВІТКА Обладнаний покращеним чипом і великим LCD-дисплеєм, насос дає змогу точно зчитувати тиск у трьох одиницях вимірювання (BAR, KPA, PSI). Вбудований ліхтар робить його ідеальним для використання за дорожніх аварій і в нічну пору, гарантуючи безпеку та необхідну видимість. Ви також можете використовувати функцію SOS, щоб у разі потреби звернутися за допомогою.БІЛЬКА ЄМКІСТЬ АКУМУЛЯТОРА І ПРОЧНА КОНСТРУКЦІЯДВА вбудованих акумулятора загальною ємністю 2500 мА·год дають змогу накачувати до 4 спущених автомобільних шин. Двостороння конструкція розсіювання тепла ефективно продовжує термін експлуатації насоса, забезпечуючи безперервну роботу без перегрівання.РАЗЛИЧНІ АКСЕССУАРИ І РЕЖИМИ НАКАЧУВАННЯ Насос пропонує чотири режими накачування і можливість встановлення власних значень (ручний режим). Велика комплектація набору дає змогу надувати різноманітні шини й аксесуари, наприклад, автомобільні, мотоциклетні та велосипедні шини, а також м'ячі, надувні матраци та рятувальні круги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Вага | 603 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діапазон тиску при накачуванні | 3 – 150 PSI |
| Колір насосів | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальний споживаний струм | 10 А |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Манометр | Цифровий |
| Мoдель | CD259 |
| Напруга | 12 V |
| Особливості | LED-дисплей |
| Потужність | Не заявлено сиропником |
| Продуктивність | 15 л/хв |
| Розміри | 135 × 78 × 48.8 мм |
| Температура експлуатації | Від -10 до +40 ° C |
| Тип | Портативний |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Цикл роботи | 40 хв |
| Час заряджання | 3 рік |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000,01 ₴








