Hoco HC11 Bora sports — портативна бездротова колонка з вбудованим ліхтариком.Основні характеристики: — відтворює музику до 2 годин без підзаряджання;
- підтримка відтворення через Bluetooth, FM, TF, AUX, USB;
- версія Bluetooth: 5.0;
- вбудований ліхтарик;
- ємність акумулятора: 1200 мА·год;
- динаміки: 45 мм, 5 Вт;
— заряджається за 2 години.Hoco HC11 Bora sports відтворює музику з будь-якого пристрою, під'єднаного через Bluetooth або аудіокабель, а також з USB-носіїв і карт пам'яті. Також ви можете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM.Коронка обладнана вбудованим ліхтариком, особливо зручним під час нічного відпочинку, за містом або на природі. Вбудований акумулятор ємністю 1200 мА·год забезпечує до 2 годин без заряджання. Шнурок робить виріб зручним для транспортування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB |
| Вага | 418 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC11 Bora sports BT speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 181 × 65 × 65 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349,77 ₴


