Бездротова фірмова колонка HOCO HC6 — сучасна зручна та практична колонка в металопластиковому виготовленні з чистим об'ємним звучанням для повсякденного використання. HOCO HC6 має підтримку Bluetooth 5.0, робочу дистанцію 10 м, час заряджання до 2,5 годин, час відтворення музики до 6 годин, час розмови до 6 годин, можливе під'єднання будь-яких флеш-USB і microUSB.Коронка має міцний корпус, зроблений з використанням найбільш якісних компонентів. Їй не страшно падіння зі столу або невелике струсіння. А завдяки стійкості до вологи рівня IPX6 вона також не боїться води. Тому ця акустика чудово підійде для активного відпочинку та нестримних веселощів — пікніка, вечірки біля басейну, походу на пляж, походу в гори тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Вага | 775 г |
| Клас захисту | IPX6 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC6 Magic sports |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 260 × 88 × 88 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Navy-Blue |
| Час заряджання | 4 |
| Час роботи від акумулятора | 6 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049,31 ₴



