Попри свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворює якісно та чисто вашу улюблену музику, тому що ця модель вирізняється своїми потужними динаміками 5 ватів кожен. Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS пластику в поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих і низьких температур, тому незалежно сезон за вікном беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтеся музикою, хай де ви будете збирається. З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, за дотримання дистанції не більш ніж 10 метрів, також колонка може відтворювати музику з вашого ґаджета за допомогою кабеля AUX. Ємність акумулятора колонки становить 1200 mah, цього вистачає до 4 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 380 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Aluminum alloy + ABS |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | Camouflage-Green |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,82 ₴



