Портативна колонка Hoco HC9 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальним тканинним матеріалом, що забезпечує тривале використання пристрою. Колонка обладнана двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, що створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання. Ця модель колонки має захист від вологи та пилу за IPX4, тому погана погода не стане причиною ламання. З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між ним має становити не більш ніж 10 метрів). Однак колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого ґаджета.Колонка Hoco HC9 вирізняється своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою в подорожі, походи і завжди насолоджуватися якісною музикою. Ємність акумулятора колонки становить 1800 mah, цього вистачає до 5 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Вага | 487 г |
| Клас захисту | IPX4 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC9 Dazzling pulse sports |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 196 × 74 × 74 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | Navy-Blue |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560,25 ₴



