
Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU Cluster Black(With: Baseus Mini White Cable Type-C to Type-C
433,34 ₴
- Немає в наявності
- Код: P10111605113-01
+380 (63) 388-52-38
Baseus Palm Fast Charger 1C 30 W EU — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C, має функцію швидкого заряджання, має невеликі розміри та неймовірно легко. Це МЗП чудово впорається з заряджанням смартфонів, планшетів, смарт-годинників та інших девайсів. Потрібно зарядити iPhone, iPad або пристрій на базі Android? Не проблема, Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU зробить це досить швидко.ОСОБЛИВОСТІ:− максимальна потужність: 30 Вт.
− обладнаний роз'ємом Type-C.
− підтримує швидке заряджання — технологія Quick Charger 3.0. дає змогу зарядити iPhone 12 до 50% за 30 хвилин, до 100% — менш ніж двох годин.
− підходить для заряджання широкого кола пристроїв.
− до комплекту входить кабель Type-C to Type-C 60W.
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
має 6 рівнів захисту. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання.Благодаруючи своїм характеристикам і низькою ціною мережевий зарядний пристрій для Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU можна сміливо рекомендувати до використання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Palm Fast Charger 30W (with cable USB-C) |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Cluster Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,34 ₴








