Ulanzi CO17 Super Clamp with Dual Ballhead Magic Arm. Цей універсальний Super Clamp легко кріпиться до мотоциклів, велосипедів, штативів, столах тощо. Його протиковзна конструкція забезпечує надійне зчеплення з поверхнями завширшки від 1,2 до 5,8 см. Подвійна кулькова головка пропонує гнучкі параметри на 360°, забезпечуючи різноманітні кути знімання. Ви можете змінювати кулькові головки, щоб розширити свої можливості з вантажопідіймальністю 3,5 кг, виготовлений із легкого, але міцного алюмінієвого сплаву, він ідеально підходить для подорожей і щоденного використання.КЛЮЧОВІ ОСОБЕННОСТІ – Встановлюється на поверхні завширшки від 1,2 до 5,8 см;
− Ручка з кульовою головкою 9,2 дюйма, вантажність 3,5 кг;
− 360° мінікулькова головка на обох кінцях;
− Монтажні шпильки 1/4"-20;
− Нековзні затискні колодки та фіксатор ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 3 |
| Діаметр | 1.2 – 5.8 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | CO17 |
| Особливості | Витримує вагу до 3.5 кг, обертається на 360° |
| Розміри | 235×85×47 мм |
| Сумісність | Камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Тип кріплення | Затискач |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,51 ₴









