Штатив Ulanzi Vijim Multi-functional Mini Tripod Black (UV-2502A MT-44) являє собою високоякісний і багатофункціональний інструмент для створення стабільного та професійного фото- та відеоконтенту. Знімати де завгодно тепер не проблема! Візьміть монопод у будь-яке місце. У розкладеному стані підставка під фотоапарат має висоту 440 мм, у складеному — 220 мм, важить водночас тільки 170 г.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПЕРЕНОСНОГО ШТАТІВА:− Регульована висота. Штатив із кульовою головкою має 7 положень за висотою, що дає змогу знімати з середніх і високих ракурсів, а також покращує ракурси для портретного знімання та блогінгу.
− Опір. Три міцні ніжки забезпечують стійкість і надійність, навіть на нерівній поверхні, що дає змогу знімати стабільні відео та уникнути розмитості у світлинах.
− Міцне кріплення. Верхня частина опори обладнана універсальним кріпленням 1/4", яке сумісне з більшістю моделей смартфонів і камер. Ви зможете легко закріпити свою камеру або смартфон на штативі, що забезпечить надійне кріплення й дасть змогу знімати в різних умовах.
− Монопод приємно брати в руки, він не ковзає, оскільки його ручка виготовлена з пластику із силіконовим покриттям.універсальний трипод для знімань є незамінним інструментом для професійних фотографів, відеоблогерів і шанувальників створювати креативний і якісний контент. Завдяки своїй універсальності, він стане чудовим помічником у вашому творчому процесі, даючи змогу знімати красиві кадри, що запам'ятовуються, з різних ракурсів і в різних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 320 г |
| Висота штативу | 105 см |
| Гарантійний термін | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 1.5 кг |
| Колір штативу | 7068 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | MT-44 |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,30 ₴







