Легкий, компактний двоканальний відеосвіт зі знімним силіконовим фільтром, обладнаний 200 світлодіодами з індексом передавання кольору CRI 90+, одна половина з яких відповідає температурі 2500К, а інша 9000К. Плавне регулювання між двома каналами дає змогу домогтися будь-якої температури світла в
зазначеному діапазоні.OLED ЕКРАН На задній частині лампи Ulanzi VL200 розташований OLED-екран, на який виводиться вся необхідна інформація: яскравість у відсотках, температура світла в Кельвінах, заряд акумулятора.АККУЛЯТОРАкумулятор великої ємності 5000 мА·год підтримує силу струму заряджання 2 А через порт Туре-С і надає живлення на 2 години за максимальної яскравості або на 15 годин за мінімальної.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5000 mAh |
| Індекс передачі кольору | CRI 90+ |
| Вага | 182 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість діодів | 200 |
| Мoдель | Vijim Bi-color Led Light |
| Потужність зарядки | 2 W |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип лампи | LED панелі |
| Колір | 7073 |
| Час заряджання | До 1 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968,61 ₴









