Рюкзак для камери Ulanzi 22 л чудово підходить для подорожей і щоденних поїздок на роботу. Упакуйте фотоапарат і одяг в одну сумку та використовуйте знімні складані перегородки, щоб організувати своє спорядження. Рюкзак для фотознімання великої місткості, з м'якою вставкою, відділенням для ноутбука 16 дюймів, професійною водонепроникною сумкою для камери Canon/Nikon/Sony/DJI Mavic Drone.ФУНКЦІЇ — велика місткість для зберігання 22 л: ця професійна сумка для фотоапарата вміщує щонайменше 2 камери та 4 об'єктиви. Персоналізовані роздільники забезпечують адаптовану організацію для ваших потреб і фотоапаратури, гарантуючи, що це ідеальна сумка для будь-якої ситуації. Підставку для камери можна прикріпити до нижньої частини сумки для камери.
- Компактність: розміри 44 x 17,5 x 34 см, вага всього 1,52 кг, ідеальна вага для щоденних пригод у місті.
− Бічний швидкий доступ: блискавка швидко відкривається й забезпечує легкий доступ, не знімаючи рюкзак.
− Комфорт, міцність і довговічність: вентильовані лямки мають м'яку підкладку та легко регулюються. Задня панель із повітряної сітки забезпечує необхідний комфорт і повітропроникність, навіть якщо у вас важкий вантаж.
− Добре організовані відсіки для зберігання речей для акуратного зберігання. Легко зберігайте дрібні аксесуари, як-от акумулятори, кабелі, пляшки з водою й багато іншого в спеціально відведених відсіках.
− Легкий доступ, настроюване розширення: безліч петель і ременів для розширення для зручного виймання та чудового розширення.
− Захист від крадіжки, захисту від втрати, захисту від падіння: пряжка для захисту від крадіжки, прихована кишеня AirTag і регульовані ремені на липучці гарантують безпеку пристрою, запобігають втраті та запобігають падінню предметів під час відкриття.
− Водовідштовхувальний матеріал і водонепроникні блискавки для подорожей містом і просто неба.
− Універсальні варіанти перенесення для будь-якої ситуації: універсальне використання для різних сценаріїв, простота перемикання та зручність у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 16" |
| Мoдель | BP09 |
| Об'єм | 22 л |
| Розміри | 440×175×340 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 921,53 ₴









