Адаптер Ulanzi U-80L з кульовою головкою з алюмінієвого сплаву та Arca Swiss — це не просто звичайна кульова головка. Це пристрій, який рееволюціонізує спосіб знімання світлин і відео. Завдяки інноваційному дизайну та комплексним функціям U-80L готовий стати безцінним помічником для фотографів і відеооператорів будь-якого рівня.ОСОБЛИВОСТІ: • Система швидкого встановлення: стандартна швидкорознімна пластина Arca Swiss з обмеженим положення може запобігти випадковому падінню ваших пристроїв.
• Сумісний зі штативами з різзю 1/4 дюйма.
• Регулювання кута на 360 градусів.
• Завдяки U-подібній конструкції виїмки кульова головка може швидко перемикатися між вертикальним і горизонтальним зніманням.
• Обертовий «холодний башмак»: вибирайте найкращий кут для мікрофона або світла.
• Велика нековзна силіконова накладка зверху.
• Витримує вагу обладнання до 10 кг.С Ulanzi U-80L ви відчуєте гнучку та потужну фото- та відеознімання. Незалежно від того, чи фотографуєте ви в студії, знімаєте відео на свіжому повітрі, чи створюєте контент для соціальних мереж, U-80L готовий стати цінним помічником у виведенні вашої роботи на новий рівень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 111 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 32.5 мм |
| Комплект постачання | Шарова головка; документація |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | U-80L |
| Особливості | Обертання на 360°, всередині захисні силіконові вставки, зйомка в горизонтальному й вертикальному положенні |
| Розміри | 66.7 × 66 × 32.5 мм |
| Сумісність | Світло, мікрофони, камери |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997,13 ₴







