Затискач-струбцина Ulanzi R099 Ball Heads with Clamp (UV-2993 R099) встановлюється за лічені секунди та кріпиться до будь-якої труби діаметром від 13 до 60 мм (перила, стійка, штатив, кермо, столи тощо). Максимальне навантаження становить 1,5 кг, що дає змогу на нього зафіксувати будь-які портативні камери.Обертання кульової головки на 360 градусів, завдяки якій ви зможете відрегулювати камеру під будь-яким кутом, швидко зафіксувати ручкою, а наявність гвинта 1/4 дюйми робить пристрій відповідним для монітора, екшн-камери, цифрової дзеркальної фотокамери, світлодіодних ліхтарів, мікрофонів, спалахів тощо. Затискач для кріплення камери виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву та точних анодованих алюмінієвих матеріалів із ЧПУ, а також із захисною щільною гумовою прокладкою в зоні затиску для запобігання подряпинам.Затискач Ulanzi R099 дуже компактний і легкий, висота його 11 см, а вага всього 190 грамів, тому його зручно брати із собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 109 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | R099 |
| Особливості | Витримує вагу до 1.5 кг, обертається на 360° |
| Сумісність | З пристроями з шириною від 13 до 60 мм |
| Тип кріплення | Затискач, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712,36 ₴







