Виготовлений з міцного і легкого алюмінієвого сплаву, цей монопод-штатив з трьома ніжками підтримує камери, смартфони і проектори з гвинтовими кріпленнями 1/4" і 3/8". Він витримує навантаження до 1,5 кг, висувається до 70 см для стійкості, регулюється за висотою до 152 см і складається.ОСОБЛИВОСТІ- Відмінна стійкість: Однією з головних особливостей штатива AT-01 є його стійкість. Цю модель оснащено довгими ніжками і діаметром основи 27,6 дюймів (70 см), що ширше, ніж у інших штативів. Така конструкція гарантує стійкість і відсутність хитання, що робить її ідеальною для фотозйомки в умовах, які потребують високої стійкості.
- Усі металеві матеріали: штатив AT-01 виготовлено з високоміцного алюмінієвого сплаву. Стійки та ніжки штатива розроблені для підвищення міцності та стійкості, витримуючи до 5 кілограмів. Це робить його придатним для використання з камерами та іншим важким фотообладнанням.
- One Button Unfold: Зручність — ще одна ключова особливість штатива AT-01. Завдяки функції розгортання однією кнопкою ви можете швидко встановити штатив, натиснувши кнопку внизу, що дуже зручно, навіть якщо у вас вільна тільки одна рука. Крім того, загальна висота може сягати 152 см, а в складеному вигляді він становить лише 4,3 см, що дає змогу легко переносити його.
- Багатофункціональна підставка-тринога: штатив AT-01 обладнаний гвинтами 1/4" і 3/8" у верхній частині, що дає змогу йому підтримувати широкий спектр обладнання, як-от голівки камер, камери, проектори, відеоосвітлювачі та багато іншого. Це робить його універсальним штативом, придатним для різних типів використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота штативу | До 48,2 см |
| Колір штативу | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + ABS |
| Мoдель | AT-01 |
| Сумісність | Універсальні |
| Тип кріплення | Різьба 1/4"; різьба 3/8" |
| Тип штативу | Трипод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 313,96 ₴






