Відеосвітло Ulanzi PL25 Panel light (L156 PL25) — це портативний світильник зі збалансованим денним освітленням, який ідеально підходить для використання з цифровими дзеркальними фотокамерами, відеокамерами, смартфонами або бездзеркальними камерами. Він має колірну температуру 6500K, CRI >96, дифузор для м'якшого освітлення і чотири рівні яскравості. Ulanzi PL25 Panel light (L156 PL25) має час роботи до 30 хвилин на максимальній яскравості та до 6 годин на мінімальному рівні та вбудований літій-іонний акумулятор, який заряджається за допомогою кабелю USB Type-C.КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙНКомпактний дизайн для встановлення на цифрову дзеркальну фотокамеру або штатив. Вбудований літієво-іонний акумулятор забезпечує до шести годин автономної роботи. Має різь 1/4" для кріплення до камери або обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 4000 mAh |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вага | 230 г |
| Комплект постачання | Світлова панель, дифузор, кабель для заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | PL25 |
| Особливості | Підтримка Power Delivery (PD)/(QC) |
| Розміри | 134 × 78 × 40 мм |
| Температура кольору | 2700 - 6500K |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип лампи | LED панелі |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905,38 ₴







