Розумні ваги Smart Body Fat Scale S200 мають розширений функціонал, чудові технічні характеристики та стильний зовнішній вигляд. Мають вбудований високоточний датчик, виготовлений із марганцевої сталі. Він необхідний для відстеження всіх змін у вазі з точністю до 50 грамів.ВИСКА ТОЧНІСТЬ Веси використовує для порівняння результатів «золотого стандарту» DEXA-сканування. Чим ближче корекція результатів до 1, тим точніше вимірювання. Ваги показують значення 0,93. Ви можете бути впевнені в точності показників!ПРИЛОЖЕННЯ Веси сумісні з мобільним застосунком Mi Home. Дані фіксуються й автоматично зберігаються. У застосунку зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Для більшої наочності всі зміни в організмі представлені як нехитрі графіки.РЕЖИМИ ЗВІШИНАННЯ Ураховуючи розширений функціонал пристрою, нескладно здогадатися, що його можна використовувати й для зважування невеликих предметів.ПОТХАЄ ДЛЯ ДІТЕЙ Улаштування можна використовувати не тільки для зважування дорослої людини, але й для дитини. Для цього одному з батьків треба встати на ваги, тримаючи дитину на руках. Розумна система з високою точністю вимірювань розрахує вагу дитини та збереже показники. Так само можна зважувати й хатніх вихованців.ДЛЯ ВСІЙ Modiacy-пристрій може розпізнати кожного члена сім'ї, зчитуючи їхню вагу та інші параметри тіла. Крім цього, у системі ваг є й гостьовий режим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Максимальна вимірювана вага | 150 кг |
| Матеріал | ABS-пластик + скло |
| Мoдель | Scale S200 |
| Особливості | Вимірювання: частка м'язової маси, частка кісткової маси, визначення відсотка води, вимірювання відсотка жиру, індексу маси тіла |
| Розміри | 280 × 280 × 24.5 мм |
| Тип дисплею | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755,25 ₴




