Бездротові навушники Redmi Buds 6 Play такі легкі та компактні, що ви майже не відчуєте їх. Завдяки своєму ергономічному дизайну вони ідеально пристосовуються до ваших вух і забезпечують максимальний комфорт навіть упродовж тривалого часу. Насолоджуйтесь легким прослуховуванням без шкоди для комфорту.10-МММ DИНМІК ДЛЯ ПОТУЖНИХ БАСІВ Обладнаний 10-мм динаміком Redmi Buds 6 Play забезпечує потужну баси та потужну якість звуку. Виберіть чотири режими звукового еквалайзера, щоб налаштувати прослуховування і відчути музику в її повній красі.ШУМОПОДІВЛЕННЯ ЗА ДОСКЛАДНОГО ІНТЕЛЕКТУ (AI ENC) ДЛЯ ЧЕТКИХ ЗВОНКОВБлагодаря шумозаглушенню за допомогою штучного інтелекту (AI ENC) ви можете покластися на кришталево чисту якість зв'язку. Незалежно від вашого оточення, технологія фільтрує шум фону та гарантує, що ваш голос передається голосно та чітко.BLUETOOTH 5.4 ДЛЯ ШВИДКОГО З'ЄДНАННЯ Redmi Buds 6 Play обладнаний новітньою технологією Bluetooth 5.4, що забезпечує швидке з'єднання і більший радіус дії. Насолоджуйтесь високою ефективністю передавання даних і стабільним з'єднанням незалежно від того, де ви перебуваєте.УДОСНО ПІДКЛЮЧЕННЯБлагодарю підтримки Google Fast Pair Redmi Buds 6 Play легко під'єднується до пристроїв Android. Xiaomi Earphone дає вам додаткові параметри, щоб отримати максимальну віддачу від ваших навушників. Персоналізуйте настроювання і відкривайте нові функції, адаптовані до ваших потреб.ДО 36 ГОСТІВ ДКЛАДНОЇ РОБОТИ ВІД БАТАРЕІБлагодарю дивовижного ресурсу батареї до 36 годин Redmi Buds 6 Play супроводжуватиме вас цілий день. Один заряд забезпечує 7.5 години безперервного відтворення аудіо. Завдяки зарядному футляру, що входить до комплекту, ви можете збільшити час використання до 36 годин. А якщо ви поспішаєте: 10-хвилинного швидкого заряджання досить, щоб слухати музику до 3 годин.Redmi Buds 6 Play поєднує комфорт, продуктивність і довговічність у компактному дизайні. Завдяки розширеним функціям, як-от AI ENC, Bluetooth 5.4 і тривалий час автономної роботи, вони є ідеальним вибором для тих, хто хоче відчути бездротовий слух на новому рівні. Незалежно від того, де ви перебуваєте, Redmi Buds 6 Play завжди поруч із вами, щоб запропонувати вам надзвичайно звучання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид навушників | Вакуумні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Тип підключення | Бездротові |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Вага | 40 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | Buds 6 Play |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Особливості | Вологозахист: IPX4 |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 59.3 × 53.3 × 27.4 мм |
| Колір | Black |
| Час роботи, год | 7.5 рік |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188,60 ₴




