Саундбар Xiaomi Redmi TV Soundbar Black — ідеальний звук спеціально для телевізорів.Redmi TV Sound Bar зроблений у класичному чорному матовому кольорі, його корпус вирізняється розмашистистю рис і простотою ліній, що дає змогу органічно вписатися в будь-який інтер'єр. Створена професіоналами акустична конструкція подарує небачений раніше рівень задоволення якістю звучання.EФФЕКТ ПРИСУТСВІРЯ ВИПОВІДАЄ ЯК У СПРАВЖНОМУ КІНОТЕАТРІ НЕперевершену чистоту та життєвість звучання надають повночастотні динаміки, працюють під керуванням особливих звукових алгоритмів власного розроблення. Разом із саундбаром Redmi у себе вдома ви почуватиметеся як у справжньому кінотеатрі.ПРОФЕСІОНАЛЬНА КАЛІБРОВА ЗВУЧАННЯ ІНЖЕНЕРАМІУ професійних інженерів-акустиків пішла не один сотня годинника, щоб вичавити із саундбара Redmi ідеально чисте, збалансоване та живе звучання.МНОЖІСТЬ СПОСОБІВ ПІД'ЄДНАННЯ З КОБЕЛЕМ АБО БЕЗ — ЯК ВАМ ЗРУЧНОБНОБлагодаря підтримки під'єднання через Bluetooth 5.0 саундбару Redmi не потрібно сковувати зайвими дротами. Крім того, незмінна підтримка під'єднання через S/PDIF і AUX дає змогу гармонійно вбудувати його в наявну аудіосистему без зайвого клопоту та суєти з кабелями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; AUX; S/PDIF |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | Redmi TV |
| Потужність | 30 W |
| Розміри | 780×64×33 мм |
| Тип | Саундбар |
| Тип живлення | 95189 |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445,29 ₴





