Мережевий зарядний пристрій WUW-C209 — високотехнологічний адаптер для швидкого та максимально безпечного заряджання смартфонів і планшетів. Універсальність цієї моделі в поєднанні з компактними розмірами та невеликою вагою робить її чудовим вибором для використання під час поїздок, забезпечить комфортну повсякденну експлуатацію.ОСУННОСТІ: – Повна сумісність з Android та Apple пристроями;
− Подвійний USB-C PD 45W + швидке заряджання USB-A QC3.0 18W;
− Висока потужність PD 45 Вт, підходить для швидкого заряджання пристроїв;
− Широка сумісність із мобільними телефонами, смартфонами, планшетами тощо.ІМ'Є ЗАХИСТУ ВІД:− Захист від короткого замикання;
− Низької напруги;
− Перезарядки;
− Перевантаження по струму;
− Перенапруги.ХАРАКТЕРИСТИКИ:− Потужність: 45 Вт (Max);
− Type-C PD Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2,25A (45W Max);
− USB-A QC3.0+ Output: 5V/3A, 9V/2,22A (18W Max).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C209 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,14 ₴

