Багатофункціональний геймпад HAVIT G145BT можна приєднати до смартфону. Підтримує стабільну роботу як з Android, так і iOS (до iOS 14). Для включення геймпаду з управлінням Android необхідно одночасно увімкнути клавіши MODE і синю клавішу A. Для iOS - одночасно натиснути клавішу MODE і зелену клавішу Y. Для TV/PS/PS2/PS3 - одночасно MODE і L1 зі зворотноього лівого боку геймпаду.
В інструкції нанесен QR-код, який можно просканувати, і через телефон зайти на сторінку Google Play. Програма керування геймпадом роздається безкоштовно, та дозволяє налаштувати кнопки геймпаду під ігровий геймплей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 V; 100–240 V |
| Вихідна потужність | 18 W; 20 W; 2400 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB; USB-C; AC |
| Вихідний струм | 3 A; 10 А |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | BAC13 Leader |
| Особливості | Чотири висувні вилки стандарту US, EU, UK, AUS, швидка зарядка PD та QC3.0 |
| Розміри | 68.3 × 54.7 × 52.5 мм |
| Тип | Мережевий |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646,92 ₴







